Мер Миколаєва відповів Путіну

21:02

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Мер Миколаєва, Путін, агресія РФ, війна, ЧСЗ, конфлікт, Миколаїв, Мэр Николаева, новости, Путин, агрессия РФ, война, ЧСЗ, конфликт, Николаев,

Мер Миколаєва Олександр Сенкевич відповів Володимиру Путіну щодо заяви щодо миколаївського заводу ЧСЗ. Відповідь Сенкевич дав у вівторок, 22 лютого, під час прямого ефіру у соцмережах.

– Звернення Путіна не знаю до кого, до любителів Російської імперії. Так він згадав і про Миколаїв, і про Чорноморський суднобудівельний завод, про те, що його Україна знищила. Друзі, будьте уважні, як кажуть. Це брехня, як то кажуть, найвищого ґатунку. Тому що насправді знищили завод брати Чуркіни. Вони знищили цей завод. Більше того, там є два класні крани і в них раніше були ліфти. Так ось крани стоять досі, тому що ці люди бездумно спиляли спочатку ліфти, а потім без цих ліфтів вже неможливо було розібрати крани. Якби вони були розумнішими, то й кранів би цих зараз не було. Вони, на щастя, працюють. Тож не треба розповідати, що Україна розібрала ЧСЗ. Це російська пропаганда! Це зробили росіяни, щоби знищити можливість України створювати військові кораблі. Насправді це їм вдалося. Сьогодні на території ЧСЗ ростуть дерева, як у зоні відчуження у Чорнобилі, – сказав Сенкевич.