Ментальне здоров’я: в Миколаєві створять Центр життєстійкості

12:35

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Миколаїв долучився до державної програми Міністерства соціальної політики про створення Центрів життєстійкості. Вони будуть покликані формувати ментальне здоров’я жителів міста.

Про це повідомляє Миколаївська міська рада.

У Центрі життєстійкості надаватиметься великий спектр послуг в різних галузях — всього біля 28. Особлива увага приділятиметься соціальним та психологічним послугам для людей, які постраждали внаслідок війни.

За інформацією міськради, Мінсоцполітики провели конкурс, який виграв міжнародний благодійний фонд “Українська фундація громадського здоров’я”. Миколаївська міськрада та фонд-переможець 4 червня підписали меморандум про створення в місті такого Центру життєстійкості.

“Для Миколаєва “Українська фундація громадського здоров’я” — вже давній та надійний партнер. Адже з 16 років існування близько 7 років фонд працює та реалізовує важливі проєкти на території нашого міста, співпрацюючи, в тому числі й з міськрадою”, — йдеться в повідомленні.

Під час зустрічі піднялись важливі проблеми, на які звернули увагу фонду.

За словами начальниці міської служби у справах дітей Юлії Кравченко, наразі дуже гостро стоїть питання збільшення спроб суїцидів серед підлітків. Це пов’язують з повною асоціалізацією дітей.

Керівниця фонду Галина Скіпальська зазначила, що ця проблема актуальна для багатьох міст України. Тому вони мають намір сфокусуватися на цій темі також, щоб допомогти і дітям, і їх батькам.