«Маріуполь – це місто-герой, а не місто-жертва!»: матері і дружини воїнів миколаївської 36-ї БрМП вимагають деблокувати місто

16:49

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Більше місяця по всій території України точаться запеклі бої за нашу свободу. Міста герої Миколаїв та Маріуполь в лавах ЗСУ захищають мужні воїни з 36-ї бригади Морської піхоти.

Завдяки їм в Миколаєві мирне небо, а Маріуполь досі є підконтрольною Україні територією! Та зараз наші воїни на Азовському узбережжі потребують нашої допомоги! Щоб зберегти Маріуполь українським, ми маємо допомагати нашим воїнам там!

Деблокація Маріуполя «дипломатичним» Шляхом виявилась не життєздатною ідеєю, адже домовлятись зі скаженою ордою, це все одно шо домовлятися з повінню. Єдиний спосіб врятувати Маріуполь та маріупольців зараз – це військовий спосіб деблокації!

Ми просимо та вимагаємо надати частину засобів ППО та віддати наказ на звільнення Маріуполя з материкової частини України!

Ми маємо довести, що не робимо з Маріуполя картинку для тиску на світову спільноту, а здатні самостійно допомогти нашим героям, які вже місяців боронять місто-герой, а не місто-жертву!

Слава Україні! Слава ЗСУ!