Майже півсотні волонтерів у Миколаєві шиють речі для бійців ЗСУ

10:48

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві в імпровізованому швацькому цеху волонтери шиють для військових Збройних сил України спідню та термобілизну, маскувальні сітки, чохли на шоломи тощо.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла організаторка виробництва Наталя Куличковська.

За словами Наталі Куличковської, виробництво триває у три зміни. У цеху працюють близько п’ятдесяти людей. У кожного своя задача.

“Одні люди нарізають стрічки, які потім нав’язують на каркас маскувальної сітки. Швачки сидять окремо, вони шиють маскувальні костюми для людей, та на зброю. Сировину приносять волонтери, закуповують люди, які тут працюють. Допомагають тканиною швейні фабрики”, — розповіла Наталя Куличковська.

Приміщення умовно розділене на цехи. По периметру, де це можливо, розвішані основи, на які в’яжуть стрічки. Розміри маскувальних сіток вказують безпосередньо самі військові.

Виробляють в цеху матраци для окопів та бліндажів. Для окопу двосмугий, для бліндажа на одну смугу більше.

Персонально для бійців, каже Наталя Куличковська, виготовляють теплі речі.

“Ми шиємо з залишків тканин з фабрик. Це відходи, які ми маємо можливість використовувати. Це шапки, це балаклави різного кольору та різної потреби. Також мої дівчата в’яжуть шкарпетки, також ми робимо килими”, — сказала Наталя Куличковська.

Скільки кілометрів сіток, сотень комплектів теплого одягу, матраців, ковдр, рукавичок, чохлів відправили до війська — відзвітують після перемоги, говорить Наталя Куличковська. Все, що їде на позиції, маркують та додають обереги.

“Приклеюємо вірш, який наша дівчина написала. Потім їде наш логотип, де мої контакти — хлопці мені відписуються, що вони отримали сітки. До сіток йде талісман, який оберігає хлопців під цими сітками”, — розповіла Наталя Куличковська.