Майстер-клас на замовлення: “Солодке натхнення”

13:52

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

На прохання наших шанувальників вкотре ми провели захоплююче заняття з аромаграфіки і знову змогли здивувати!

Про це розповідає керівниця Культурно -мистецької асоціації “Арт-спокуса” Валентина Кривцова.


23 травня у Центральній бібліотеці ім.М.Л. Кропивницького  за підтримки Культурно -мистецької асоціації “Арт-спокуса” відбувся один з найулюбленіших майстер- класів – аромаграфіка “Солодке натхнення”. Заняття проводила талановита майстриня Леся Сайковська.


“Для навчання з аромаграфіки обрали солодкі шоколадні та кавові “фарби”. Підготували пензлики, олівці й бамбукові палички для малювання. Кавовий розчин схожий на акварельні фарби, а шоколадний – нагадує гуаш. Поєднання ціх двох сумішей створює дивовижний багатошаровий малюнок. Аби додати особливої витонченості, учасники продряпували контури, створювали об’єм за допомогою ложки, видували силуети трубочкою для коктейлів. Але найвеселішим і захоплюючим заняттям виявилось малювання пальцями. Саме так створювали панянки свої розписні панно у стилі петриківського розпису. Ароматні монохромні мальовки вийшли на диво гарними….і смачними.


Кожен з учасників вирішив обов’язково спробувати помалювати вдома у родинному колі за філіжанкою  кави. Ось така вона – смачна і натхненна аромаграфіка!