Магія аромаграфіки: весна у стилі фондю

14:36

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

14 березня у Центральній бібліотеці ім.М.Л. Кропивницького  при підтримці Культурно-мистецької асоціації “Арт-спокуса” відбувся майстер-клас “Весна у стилі фондю” з сучасного виду мистецтва – аромаграфіки. Проводила заняття майстриня Наталя Мазур – Степанюк.
На початку зустрічі присутнім було запропоновано відвідати  весняну виставку “Котоберезень” миколаївського художника Вадима Пустильника. Далі панянок запросили до арт-простору, де на них чекав цілий світ шоколодно-кавового аромату.
Заняття розпочалося з пізнавальних цікавинок про корисні властивості кави та шоколаду, різновиди сортів і видів, застосування їх в ароматерапії та творчості.
Арт-простір, де відбувався майстер-клас, миттєво наповнився ароматним міксом з фруктів та гарячого шоколаду. Особливого затишку додали запаленні аромасвічки, які випромінювали солодкий присмак ванілі й кориці. Усе це гармонійно поєднувалося із смачною філіжанкою кави і надихало до творчості.
Практична частина заняття складалася з перегляду авторських робіт з аромаграфіки пані Наталії та опанування тонкощів процесу роботи зі “смачними фарбами”. Адже головна ідея майстер – класу – навчитися малювати кавою та шоколадом.


Кожна панянка одразу визначилася з тематикою свого майбутнього “шедевру”. На білому папері миттєво почали з’являтися монохромні гірські пейзажі,  мальви, напівпрозорі метелики, навіть декоративний розпис. Майстриня запропонувала учасницям різні техніки у створенні ароматних картин. Тож малювали не тільки пензлями, а й пальцями, створювали об’єм за допомогою ложки, лінії – за допомогою виделки, видували цікаві композиції трубочкою для коктейлю.
Заняття залишило приємний присмак щастя, позитиву й радості. У цей день організатори  потурбувалися, аби кожна з учасниць забула про тривоги, буденні турботи та жахіття реалій. Тому у цей день у  Центральній бібліотеці було ароматно-затишно…