Ломаченко у непростому бою переміг Ортіса

7:25

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Знаменитий український боксер Василь Ломаченко (17-2, 11 КО) виборов свою чергову перемогу на професійному рингу. 34-річний уродженець Білгород-Дністровського на легендарній арені Madison Square Garden в американському Нью-Йорку за очками переміг місцевого бійця Джемейна Ортіса (16-1-1, 8 КО) – 115:113, 116:112, 117:111, повідомляє OBOZREVATEL.

Перед боєм абсолютним фаворитом був українець. Коефіцієнт на його перемогу не перевищував 1,06.

Перший раунд пройшов у своєрідній розвідці. Боксери зайняли центр ринг, намагаючись “фехтуванням” джебом намацати слабкі місця в обороні один одного. Велику активність спочатку проявляв американець, а ближчим до гонгу першим номером уже працював наш співвітчизник.

У другій трихвилинці Лома спробував вперше атакувати з ударною лівою рукою, промацуючи опонента швидким джебом. Ортіс інтенсивно розривав дистанцію, небезпечно працюючи прямими ударами. На обличчі Василя вже чітко проглядалася сильна гематома під лівим оком.

Більше атакував Джемейл, намагаючись зловити Ломаченко, але той чудово рухався на ногах, демонструючи свої фірмові скіли. У відповідь у Васі прилетіла в ціль двійка.

Ортіс працював прямолінійно, викидаючи прямі двійки, не вкладаючи особливо у яких енергію. Він добре працював тулубом, атакуючи при цьому українця також по корпусу. Ломаченко практично нічим не відповів, віддавши супернику раунд.

5-й раунд розпочався з атак Ломаченка. Ортіс поступово втомлювався, періодично опускаючи руки. Обидва бійці показували великий темп і наприкінці відрізка пішли у відвертий обмін. Джемейн намагався забрати кожний раунд.

У перерві Анатолій Ломаченко зажадав від сина більше приділити увагу захисту та не пропускати взагалі нічого. Василь агресивними діями “закльовував” представника США, але той не здавався. Ортіс у захисті ніколи не відходив прямо, уникаючи контратак українця, а в останніх секундах раунду зміг вдало донести подвійний джеб до обличчя Васі.

Боксер із Америки продовжував володіти ініціативою, але тотального домінування у рингу не було. Стало більше клінчів. Ломаченко наприкінці сам йшов до канатів, закриваючись у блоці.

Василь спробував працювати на ближній дистанції, але й тут його суперник добре працював, виходячи із клінчу із небезпечним ударом. Ломаченко візуально підсів, більше пропускаючи, ніж атакуючи.

9-й раунд розпочався з точної двійки у голову від Васі.

На чемпіонські раунди темп боксу знову зріс. Жоден із бійців не хотів здаватися. Лома намагався демонструвати свої фірмові заходи за спину, явно забравши 10-у трихвилинку.

У 11-му відрізку Ломаченко почав на повну вкладатися у свої ліві бічні, намагаючись перемагати у цих чемпіонських раундах. Однак давалася взнаки втома, і точність ударів українця залишала бажати кращого.

У заключному раунді бійці намагалися максимально видати всю свою міць, але жоден з них оформити “лаки панч” не зміг. Поєдинок завершився без нокдаунів.

Ломаченко востаннє виходив на ринг у грудні 2021 року, коли переміг ганця Річарда Коммі (30-4-1, 27 КО) одноголосним рішенням суддів.

До цього Василь бився у червні 2021-го з японцем Масайоші Накатані. Українець зупинив суперника у дев’ятому раунді.

Раніше Василь програв американцеві Теофімо Лопесу бій за звання абсолютного чемпіона світу у легкій вазі.