«Лікарі без кордонів» приходять на допомогу

18:10

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

«Кожному четвертому українцю загрожує психічний розлад через війну з рф, – ВООЗ

«10 мільйонів людей піддаються ризику того чи іншого психічного розладу, від тривоги та стресу до важчого стану», – наголошує Ярно Хабіхт, представник ВООЗ в Україні.

Важчі стани включають посттравматичний стресовий розлад, викликаний тривожними подіями.

“Пережите на війні матиме довгострокові наслідки. Можу констатувати, що по всій деокупованій території Херсонської області є велика потреба у психологічній допомозі – Крістофер Стоукс,  головний координатор з надзвичайних ситуацій організації «Лікарі без кордонів».

Міжнародна гуманітарна медична організація «Лікарі без кордонів» (MSF) пів року працює на звільнених від російських окупантів територіях Херсонської області. У селах, які нещодавно повернули під контроль українського уряду, також почали працювати мобільні клініки «Лікарів без кордонів». MSF керує мобільними медичними клініками приблизно в 30 селах, зосереджуючись на базовій медичній допомозі, лікуванні неінфекційних захворювань та підтримці психологічного здоров’я.

Як працює команда MSF в умовах війни в Україні, якою є гуманітарна ситуація на відвойованих територіях Херсонщини, чим ця війна відрізняється від інших сучасних воєн – Укрінформу поспілкувався про це з головним координатором з надзвичайних ситуацій в Україні «Лікарів без кордонів» Крістофером Стоуксом.