Лавров заявив, що Молдова може стати “наступною Україною” і звинуватив Захід

16:50

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Росії, яка загрузла в “бліцкризі” проти України вже на рік, натякнули, яка ще країна може стати мішенню для російської агресії. На роль “наступної України” там призначили Республіку Молдова. Про це пише OBOZREVATEL.

Про це в інтерв’ю російському топ-пропагандисту Дмитру Кисельову заявив голова міністерства закордонних справ РФ Сергій Лавров. У головного російського “дипломата” виникли претензії до президентки Молдови Маї Санду та “недемократичності” приходу до влади проєвропейського уряду в цій країні.

Під час інтерв’ю Кисельов поставив Лаврову запитання, яку країну, на думку останнього, Захід “намітив як наступний інструмент в антиросійській політиці”.

“Яка з країн може також піти цим шляхом – Киргизія, Казахстан – навколо Росії?” – “підказав” Лаврову варіанти відповіді фанат “ядерного попелу” з російського телевізора.

Однак Лавров натякнув, що Росія була б не проти після України розпочати вторгнення в Молдову.

“Зараз на цю роль розглядають Молдову насамперед тому, що змогли поставити специфічними методами, далеко не вільно-демократичними, на чолі країни президента, яка просто рветься, сама рветься в НАТО”, – заявив великий знавець демократичних процесів Лавров.

Президентка Молдови Мая Санду, окрім бажання захистити свою країну, частина якої вже окупована Росією, “не догодила” Лаврову також тим, що, окрім молдовського, має також румунський паспорт.

“Вона має румунське громадянство, вона готова об’єднуватися з Румунією і взагалі готова практично на все”, – додав глава МЗС РФ.