“Ласкаво просимо до пекла!”: спільна заява Резнікова та Залужного

14:27

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

заявление Резникова и Залужного, новости, Украина, ВСУ, Минобороны, министр, Залужный, Резников, война, РФ, конфликт, нападение, вторжение, заява Резнікова та Залужного, новини, Україна, ЗСУ, Міноборони, міністр, Залужний, Рєзніков, війна, РФ, конфлікт, напад, вторгнення
Міністр оборони України Олексій Резніков та головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний запевнили, що наша армія дасть гідну відсіч країні-агресору, якщо Росія наважиться на повномасштабне вторгнення. ЗСУ готові зустріти ворогів зі Стінгерами, Джавелінами та NLAW.

Наразі Україна має найбільш потужну армію за останні 15 років та найпотужнішу армію в Європі, яку очолюють бойові генерали і офіцери. Повторення 2014 року не буде, агресору не взяти ані Київ, ані Одесу, ані Харків, ані будь яке інше місто, йдеться в спільній заяві Резнікова і Залужного, яка оприлюднена на сайті МОУ.

 – Не сумнівайтеся — ЗСУ абсолютно готові до відсічі і не віддадуть українські землі! — наголосив Міністр оборони України Олексій Резніков.

За його словами, наразі лунають, вже далеко не вперше «оголошення» про початок широкомасштабного вторгнення Росії, і варто сприймати їх як додатковий спосіб зруйнувати наміри ворога.

Олексій Резніков також зазначив, що сьогодні Україна має безпрецедентну підтримку з боку міжнародних партнерів, яка, зокрем, проявляється у постачанні оборонної зброї, що підвищило спроможності Збройних Сил України. Протягом місяця від різних країн отримано майже 2 тисячі тонн сучасного озброєння та боєприпасів і засобів, а бійці вже пройшли відповідне навчання і готові застосовувати весь арсенал засобів.

У свою чергу генерал-лейтенант Валерій Залужний також запевнив, що Збройні Сили України готові до відсічі. Вже зараз на полігонах по всій території нашої країни проводиться активна фаза командно-штабних навчань «Заметіль-2022».

 – Ми створили бойові порядки і встигли у стислі терміни розгорнути Сили тероборони та озброїли їх ПТРК і ПЗРК, проводимо підготовку інструкторів — операторів ПТРК «Корсар» і «Стугна-П» для навчання особового складу Сил ТрО ЗСУ. Ми посилили оборону Києва. Ми пройшли війну і належну підготовку. Відтак, готові зустріти ворогів і не з квітами, а зі Стінгерами, Джавелінами та NLAW. Welcome to hell!, — заявив він.

Нагадаємо, раніше ЦРУ оприлюднило можливу дату початку повномасштабного вторгнення РФ до України.