Київ став сакральною ціллю для ударів окупантів, – ГУР

9:01

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

В українській розвідці вважають, що Київ став для окупаційних військ країни-агресора Росії сакральною ціллю, тому столиця часто зазнає ракетних обстрілів.

Про це в інтерв’ю УП розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

При цьому тактику обстрілів порівняно із зимою окупанти змінили. Наразі вони застосовують гібридну тактику для атак на Київ – можуть бити одночасно ударними дронами, крилатими ракетами та балістичними ракетами.

“Якщо раніше обстріл був по всій Україні, то зараз ворог обирає для себе ключові цілі. І Київ сьогодні став сакральною ціллю для путінського режиму”, – сказав він.

Юсов підкреслив, що окупанти мають ресурси для того, щоб обстрілювати столицю України. Проте вже не йдеться про такі обстріли, як були взимку, коли Росія мріяла влаштувати в Україні блекаут і посіяти паніку.

За даними ГУР, країна-агресор ще має можливість виробляти нові ракети. За місяць росіяни можуть виробляти близько 30 ракет типу “Калібр”. Що стосується “Іскандерів” та “Кинджалів”, то їх кількість у рази менша.

Основною метою терористичних атак Росії залишається українська столиця Київ. Ворог має конкретний перелік цілей, які вони хотіли б вразити в Києві.