Київ перебував під масованою атакою. Є жертви

9:44

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

Кількість загиблих внаслідок нічної атаки росіян на Київ збільшилась до восьми людей, а постраждалих – до 45. У місті триває розбір завалів житлового будинку, під якими можуть залишатися люди. Про це повідомили президент України Володомир Зеленський та Київська міська військову адміністрація в Telegram.

“Відомо вже щонайменше, на жаль, про вісьмох загиблих. Серед них одна дитина. Мої співчуття всім рідним та близьким”, – зазначив президент.

За даними КМДА, станом на 08:30 кількість потерпілих внаслідок російської атаки на столицю зросла до 45 осіб. Нині інформація уточнюється.