Китай назвав фейком прохання не нападати на Україну

14:38

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

карантин, Коронавирус: Китай, Китай, траур, коронавирус, новости, пандемия, Цзя, Хэнань, COVID-19,

Посольство Китаю в Росії заперечує, що голова КНР Сі Цзіньпін попросив президента РФ Володимира Путіна не нападати на Україну під час Олімпійських ігор у Пекіні, про що писало агентство Bloomberg. Диппредставництво вважає, що публікація – це фейк та провокація.

“Публікація Bloomberg про те, що нібито глава КНР попросив главу Росії не нападати на Україну під час Олімпіади, щоб не псувати свято, є фейком та провокацією”, – йдеться у коментарі посольства КНР у Twitter, пише “Кореспондент”.

Позиція Китаю з українського питання “послідовна та зрозуміла”, додали в посольстві. “Китайська сторона виступає за врегулювання розбіжностей шляхом діалогу та консультацій у рамках мінських угод”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією Bloomberg, Сі Цзіньпін не хоче, щоб “Путін затьмарив важливий для Китаю момент, спровокувавши глобальну кризу безпеки зі США та Європою”. МЗС РФ назвало статтю агентства інформаційною спецоперацією американських спецслужб.

Британське МЗС раніше заявило, що Москва шукає шляхи приходу до влади в Україні лояльного лідера, а також розглядає можливість вторгнення та окупації країни. У Білому домі заявили, що стривожені цією інформацією.