Квіти у перший літній день: на радість та на щастя

10:54

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Сьогодні перший день літа, і ми готові його зустріти квітково, яскраво та особливо творчо.


31 травня у Центральній бібліотеці ім.М.Л. Кропивницького відбувся барвисто-квітковий майстер-клас з декоративного живопису “Літо у стилі крафт” при підтримці простору “Вільна”. Для проведення цього захоплюючого заняття Культурно-мистецька асоціація “Арт-спокуса” запросила творчий дует майстринь Жанни Максимової та Ганни Петрик. Адже саме вони можуть впоратися з сучасним напрямком мистецтва.


Ніхто навіть не здогадувався, що саме очікує на натхненних панянок. Майстрині Жанна та Ганна розповіли про ідею малювання квіткових композицій на крафтовому папері за допомогою… кольорових відбитків. Для створення оригінального малюнку дівчатам знадобилися поролонові губки, пензлики, бамбукові палички та акрилова фарба.

Які саме з’являться квіти на крафтовому папері, зрозуміти для артпочатківця важко,  адже все залежить від поєднання обраних кольорів, форми видбитків та тиску на поролонові заготовки.

“Тож неочікувано для самих художниць, свої барвисті пелюстки стрімко розкривали віоли, мальви, маки, гортензії, гвоздики та волошки. За допомогою тонкого пензлика дівчата промальовували витончені елементи листя, бутонів, стебла і тичинки. Арт-простір наповнився яскравими фарбами літа і веселим настроєм панянок від отриманого творчого результату. Кожна з учасниць була впевнена, що її робота найкрасивіша!”, – каже керівниця “Арт-спокуси” Валентина Кривцова.