Квітучі весни Ольги Артим

22:32

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Першого березня в театральному салоні Миколаївського академічного художнього драматичного театру урочисто відкрили персональну виставку чарівної жінки, талановитої художниці Ольги Артим. Авторка обрала для неї красиву та по-справжньому весняну назву – “Квітучі весни”.

– Дуже символічно, що виставку презентовано саме сьогодні, в перший день весни, адже квіти на полотнах художниці подані глядачеві в такій ніжній палітрі кольорів, що запах весни відчувається навіть в приміщенні театру. До того ж виставка присвячена всім жінкам, адже весна, квіти і жінка – поняття нероздільні! – вважає начальник управління культури, національностей та релігій в Миколаївській ОДА Олена Буберенко, яка була присутня на заході. – Особливо мене зачарувала калина на одному з полотен, і відразу прийшла на думку пісня, наш гімн незламності “Ой, у лузі червона калина”…  мабуть тому, що у всіх нас єдине бажання – щоб ця весна була переможною для України!

Виставковий вернісаж чудово доповнила концертна програма. Перед гостями виступили військовий оркестр 406-ї окремої артилерійської бригади  ім. генерал-хорунжого Олексія Алмазова ВМС ЗСУ під керівництвом начальника оркестру, військового диригента, майора Віталія Мацюка, а також студенти Миколаївського фахового коледжу культури та мистецтв (директор – Сергій Мицик).

Це була творча співпраця кращих фахівців та професійних колективів Миколаївщини, які об’єднали живопис, музику, хореографію, спів… та поезію. Так-так, поезію – бо свої весняні вірші читав наш відомий поет Аркадій Суров. Додайте сюди іще театр та його керівника Артема Свистуна, який під своїм гостинним дахом проводить дуже цікаві заходи. Додайте творчість фотохудожників, які створили гарні світлини, щоб “зупинити” найкращі моменти виставкової презентації.

“Армія + народ + культура + мистецтво” – приблизно так звучав слоган цього заходу.

І’мя Ольги Артим добре відомо не тільки на Миколаївщині, а й за межами нашої країни. ЇЇ  картини сповнені краси, ніжності, різнобарв’я. Улюблені теми – квіти. А ще – жіночі портрети. Весна, жінка і квіти – що може бути прекрасніше в нашому житті? Тому ця виставка додала миколаївцям гарних вражень та емоцій, доброго настрою.

Привітати Ольгу Артим з відкриттям виставки прийшло багато містян, серед них були відомий громадський діяч Таміла Бугаєнко, очільниця управління культури ОДА Олена Буберенко, директор театру Артем Свистун, директор художнього музею ім. В.В. Верещагіна Сергій Росляков, директорка дитячої художньої школи Євгенія Кручиніна, друзі-художники.

Особливим гостем став, безумовно, керівник Миколаївської спілки художників Дмитро Артим і за сумісництвом – чоловік головної героїні цього вечора. Троянди для улюбленої жінки та щирі слова – це було визнання її професіоналізму.

Наталія Христова.

Фото Ольги Волкової та Ігоря Єрмолаєва.