Культурний фронт Миколаївщини: художник Володимир Грицьких

21:32

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Сьогодні ми вирішили познайомити читачів з талановитим миколаївським художником-графіком Володимиром Грицьких, який є учасником Культурно-мистецької асоціації “Арт-спокуса”.

Він народився в Миколаєві у 1960 році. З самого початку захоплювався художньою фотографією, це стало творчим поштовхом для навчання в студії образотворчого мистецтва і опанування основ малюнку. Як творча особистість, Володимир розвивався самостійно, постійно знаходячись у творчому пошуку. Це дало можливість влаштуватися художником-оформлювачем на рекламний комбінат. Робота дала натхнення і шанс заявити про себе. Перші роботи з живопису і графіки з’явилися саме в цей період.

З 1998 по 2017 рік Володимир Грицьких працював художником-оформлювачем в Миколаївському театрі ляльок. Не переставав працювати творчо – створював перші виставки і презентації. Деякі роботи знайшли свій новий дім у приватних колекціях. Секрет життя художника: уміти віддавати, бути завжди вірним своїм мріям та ніколи не зупинятися на досягнутому.

У творчому здобутку художника понад 80 графічних малюнків та 35 живописних полотен. Для створення своїх робіт він майстерно використовує олійні фарби, коректор, олівець – склограф, пастель та графітові стержні. Так з’являються міські пейзажі, дружні шаржі, карикатури, малюнки на філософські теми. Я собі уявляю ці графічні малюнки в оформленні сучасних українських книжок. Сміливо і оригінально!

Під час повномасштабної війни, Володимир вирішив залишитись у Миколаєві. Події вплинули на творчість, але не зупинили художника. Сьогодні Володимир працює вдома над новою декоративною картиною. Відвідує виставки друзів-митців, підтримує їх у важкі хвилини і вчиться відчувати час у сьогоднішніх реаліях.

Кожен сьогодні намагається навчитись жити під час війни: вийняти з душі страх, тривоги, переживання і нестерпний біль.

Як би ж можна було ці жахіття присипати пухким зимовим снігом аби почати день з білого аркуша, де немає темряви війни…

Ціную кожного! З повагою Валентина Кривцова,

голова Культурно-мистецької асоціації “Арт-спокуса”.