Кримський міст може обвалитися будь-якої миті

15:35

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Про це розповіло джерело в уряді Криму. За його словами, винні ті, хто вчинив вибух на мосту у жовтні минулого року. Інформацію повідомлює ТГ “Кремлевская табакерка”.

Справа в тому, що внаслідок вибуху на Кримському мості з’явилися серйозні тріщини. Про це було відомо одразу після диверсії, але цей факт вдалося приховати, всі звернули увагу на пошкодження, які було видно неозброєним оком. При цьому практично одразу на мосту почала працювати комісія з кількох відомих вчених та інженерів. Тиждень тому комісія закінчила свою роботу.

Висновки невтішні: міст серйозно пошкоджений і зараз становить небезпеку для всіх, хто ним пересувається. На даний момент Кримський міст тримається, і є надія, що він не обвалиться, при цьому постійно доводиться зміцнювати його в авральному порядку. Але якщо ворог вирішить знову атакувати об’єкт, доля його буде сумною. Для масштабного обвалу мосту, коли рух по ньому стане цілком неможливим, противнику достатньо запустити по ньому ракету з бойовим зарядом середньої потужності або влаштувати середню силу вибух.

«Ми дуже боїмося, що ракета ця прилетить, наприклад, коли мостом перекидатимуть війська до Криму. Наслідки можуть бути дуже страшними і для нашої армії, і для інфраструктури Криму, і для екології. Для всього взагалі», – сказав співрозмовник.

Джерело у Кремлі повідомило нам, що Володимир Путін знає про цю проблему. Чи вирішується вона, він не зміг сказати.