30.03.2023 06:56

Кремль не розпочне чергову хвилю мобілізації раніше літа – ISW

15:55

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Буряты, российские солдаты

Кремлівська влада уникає оголошення другої хвилі мобілізації, проте активно проводить агітаційні кампанії та вербує добровольців на фронт. Ймовірно, Росія не почне масштабних мобілізаційних процесів щонайменше до літа.

Про це повідомляють в американському Інституті вивчення війни. Аналітики зазначають, що у Кремля, ймовірно, закінчуються боєздатні резерви для продовження наступальних операцій після невдач на Сході України.

Росія не зможе досягти своїх цілей на Донеччині без масштабної мобілізації

Експерти ISW вважають, що активні пошуки добровольців на фронт можуть свідчити про те, що у Кремля закінчуються боєздатні резерви для продовження наступальних операцій. Річ у тім, що противник зазнав приголомшливих втрат у Бахмутській битві та під час невдалих наступів навколо Вугледара та на Луганщині.

Путін, ймовірно, продовжить “мовчазну мобілізацію” та пошук добровольців, щоб забезпечити постійне постачання російських військових на фронт. Кремль може сподіватися, що таких нерегулярних сил буде достатньо для збереження російської ініціативи на передовій.

Однак російські ветерани та мілблогери зауважили, що Росія не зможе досягти своїх цілей щодо досягнення адміністративних кордонів Донеччини без масштабної мобілізації кадрів, економіки та промисловості,
– зазначили в ISW.

Кремль розпочне чергову хвилю мобілізації не раніше літа 2023 року

Потуги Кремля у пошуку добровольців можуть свідчити про те, що чергова мобілізаційна хвиля не почнеться раніше літа цього року. Західні чиновники раніше стверджували, що Путін з січня зволікає з оголошенням другої мобілізаційної хвилі й проводить “мовчазну мобілізацію” через страх “за стабільність свого режиму”.