Концерт до Дня Єднання

9:03

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

16 лютого у захищеному приміщенні «Rock Hata» відбувся цікавий благодійний концерт до Дня Єднання – в рамках реалізації Національного соціального проекту «Свідомий громадянин – Надія Держави» (керівник музичної частини концерту – заслужений артист України Олександр Сичов).

Організатором концерту, а також проведеному на ньому аукціону та благодійної лотереї виступив відомий своєю плідною роботою на благо миколаївців Благодійний фонд «Нові досягнення» (голова – Володимир Рудніченко).

Кошти від заходу будуть направлені на підтримку хворих на онкологічні захворювання, допомогу у реабілітації та профілактику онкологічних та критичних захворювань. Також фонд «Нові досягнення» ставить за мету підтримку миколаївських музикантів, співаків, художників – взагалі всіх людей мистецтва!

У програмі прозвучали композиції у виконанні Олександра Сичова, дуету «Coctail Mix», відомі пісні у виконанні артистки Миколаївського академічного художнього драматичного театру Ольги Сторожук, автора-виконавця Віталія Коваленка, лауреата міжнародних конкурсів Антоніни Хайдукової та лауреата конкурсу «YaremchukFest» Оксани Карпенко (ведучий – Максим Коровай).

Потрібна хворим людям акція – вкотре довела, що миколаївці завжди об’єднуються та допомагають один одному – заради здоров’я ближнього, заради бажаної Перемоги.

Ігор Єрмолаєв.
Фото автора.