Концепція змінилася! Маск знову готовий допомагати Україні безкоштовно

10:19

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Американський мільярдер, засновник SpaceX, генеральний директор Tesla Ілон Маск після низки заяв щодо припинення фінансування систем Starlink в Україні змінив свою позицію, заявивши, що готовий допомогати безкоштовно попри збитки.

Про це повідомляє “Суспільне”.

“Чорт з цим… хоча Starlink все ще втрачає гроші, а інші компанії отримують мільярди доларів від платників податків, ми просто продовжуватимемо безкоштовно фінансувати український уряд”, — написав Маск у Twitter

Також Маск заявляв, що Росія “активно намагається вбити” систему супутникового інтернету Starlink в Україні.

До цього газета Financial Times з посиланням на українських високопосадовців написала, що українські військовослужбовці повідомили 7 жовтня про проблеми у роботі системи супутникового інтернету Starlink в зоні бойових дій на сході Харківської області, а також на Донеччині та Луганщині.

Ще раніше Маск запропонував Україні план припинення російської агресії, який передбачає відмову від Криму на користь Росії та проведення референдуму на територіях, окупованих російськими військами. Президент Володимир Зеленський та інші українські та американські посадовці відреагували на ініціативу бізнесмена.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав Маска не прикривати словом “мир” слова “нехай росіяни вб’ють та зґвалтують ще тисячі невинних українців і захоплять ще більше територій”.