Контрнаступ на Херсонщині: чи розгорнуть ЗСУ плацдарм на лівому березі Дніпра

9:50

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Встановлення українського прапора на лівому березі Херсонської області, куди з правобережжя втекли російські окупанти, не обов’язково означає розгортання там військового плацдарму. Ймовірно, українські військові використовуватимуть більш раціональний спосіб для звільнення цієї частини регіону.

Таку думку висловив військовий експерт, директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець у свої колонці на Еспресо 4 грудня, повідомляє OBOZREVATEL.

За його словами, лівобережжя Дніпра вкрай ускладнене для забезпечення там військового плацдарму.

“Справді, ССО можуть діяти та закріплюватися, створювати проблеми для противника, але розгортання повноцінного плацдарму на лівому березі, навпроти Херсона, де вкрай складно і з прикриттям, і з логістичним забезпеченням, – радше очікування, а не можливості”, – йдеться в матеріалі.

Експерт зазначив, що говорити про створення плацдарму – передчасно. Для деокупації лівого берега Херсонської області краще використати інший спосіб.

“Наступ, пов’язаний зі звільненням лівобережжя від противника, здійснюватимуть у раціональніший спосіб, ніж розгортання плацдарму в тій ділянці, на що вказує ISW”, – написав Згурець.