Комуналка без комісії та швидкі кредити: у Миколаєві відкрилося відділення нового європейського банку

9:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Комуналка, швидкі кредити, кредити, фінанси, новини, Миколаїв, банк, Юнекс банк, Коммуналка, быстрые кредиты, кредиты, финансы, новости, Николаев, банк, Юнекс банк

17 січня у центрі Миколаєва відкрилося оновлене відділення Юнекс Банку – фінустанови, яку навесні минулого року придбали найбільша інвестиційна компанія України Dragon Capital та досвідчений чеський банкір Іван Світек.

 – Це дуже важливий крок назустріч нашим клієнтам. Так, відділення Юнекс Банку в Миколаєві працювало й раніше, проте нове відділення радикально відрізняється від старого. По-перше, змінилося місце розташування: офіс став ближче до центру міста. По-друге, оновлене відділення відкрито за єдиним сучасним форматом, в центрі уваги якого знаходиться зручність клієнта, – розповіла Аліна Компанець, директорка з маркетингу Юнекс Банку.

Юнекс Банк, не дивлячись на 28-річний досвід роботи, представляє нову генерацію банків. У той час, коли більшість фінустанов скорочують свої мережі, Юнекс проводить активну роботу по трансформації існуючих відділень та відкриває нові.

 – Насправді Юнекс Банк – це фінтех-стартап. Ми робимо ставку на сучасні технології та працюємо над тим, щоб будь-який клієнт мав змогу вирішити усі фінансові питання в смартфоні. Але у той же час я розумію, наскільки важливим для багатьох є фізичний, тактильний контакт за банком. Ми не збираємось відкривати сотні відділень. Але найближчого року продовжимо розширювати мережу. Вважаю, 30-40 відділень буде достатньо, – розповів голова правління Юнекс Банку Іван Світек.

Оновлене відділення Юнекс Банку надаватиме повний спектр банківських послуг. Для людей цікавими будуть депозити з дуже непоганими ставками. Наприклад, за вкладом «Юнекс Максимум» можна отримати до 11,25% річних в гривні, 2% річних в євро та 1,75% річних в доларах США. Якщо грошей, навпаки, не вистачає, банк пропонує кредити до 350 тис грн. Можна й оформити вигідну кредитну картку. А восени минулого року Юнекс запустив перший в Україні справжній банківський онлайн-кредит FreshCash – при оформленні не треба ходити до відділення, а кредитні кошти перераховуються на картку будь-якого банку України.

Багато пропозицій в Юнексі є і для бізнесу. Банк надає кредити від 11% річних в гривні. Відкриває рахунок лише за один день, має прямі кореспондентські рахунки у відомих західних банках, сучасний клієнт-банк, активно розвиває лізинг, гарантії тощо.

 – Насправді, наша головна перевага – гнучкість. Від начальника відділення до центру ухвалення рішення навіть на найвищому рівні лише один телефонний дзвінок. Це розкіш, яку отримують лише обрані клієнти надвеликих фінустанов. Для нас же це правило, філософія роботи, – підсумував голова правління та співвласник Юнекс Банку.

Миколаївське відділення Юнекс Банку розташоване за адресою проспект Центральний, 26-Б. Тут ви можете купити та продати валюту за вигідним курсом, оформити кредит чи депозит, відправити SWIFT-переказ або скористатися 9-ма іншими системами переказу, оформити кредитну або платіжну картку, в тому числі для отримання пенсії.

А до кінця лютого комуналку у відділенні можна сплатити без комісії.

Банк є учасником Фонду гарантування вкладів, уповноважений на виплату пенсій та інших соціальних виплат. 10 вересня 2021 року рейтингове агентство IBI підвищило кредитний рейтинг фінустанови до uaA+.