Кому війна, а кому…

18:17

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Пройшло вже вісім місяців війни. І весь цей час заклади освіти міста Миколаєва, зокрема Будівельний коледж (МБК КНУБА) працюють у важких умовах онлайн-навчання. Викладачі вимушені проводити пари без посібників, допоміжної літератури, методичних матеріалів, зразків студентських робіт.

Все це залишилося в стінах закладу. При цьому дехто, як, наприклад, заступник директора по господарській частині Володимир Запальський, судячи з його дій, вважає, що тонни паперу, які залишилися в кабінетах, це не багаторічна праця поколінь викладачів і студентів, а звичайнісінька макулатура.

Принаймні про це кореспонденту «ВН» повідомила викладачка коледжу Вікторія Атланова.

– Саме він із виглядом керівника-новатора, що знайшов величезне джерело додаткових неврахованих коштів, вламується в кабінети і підсобки та наказує винести підготовлену до евакуації «макулатуру», – розповідає вона. – Уявляєте собі відчуття викладача, коли він приїхав по свої дорогоцінні папери, а побачив порожні полиці? Нікому не раджу опинитися на його місці.

За словами викладачки, видобувач додаткових коштів відчуває абсолютну безкарність і самовпевненість, насміхається над розпачем викладача і, ніби знущаючись, пропонує написати докладну записку в якій зробити повний перелік того, що колись було на полицях.

Скласти цей перелік на пам’ять, розумієте?!

Що тут скажеш…

Здається, поняття поваги, людяності, співчуття – це не про «видатного» діяча освіти, кандидата технічних наук, нагородженого численними грамотами і подяками, – обурюється В.Атланова. Іспит на професіоналізм керівника провалений, а самовпевненість не сховає байдуже ставлення бюрократа від освіти до колег-викладачів.

На фото – Володимир Запальский. Фото взяте з відкритих джерел.