Композитор, поет Олександр Сичов презентував новий диск пісень, народжених війною

7:21

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

All-focus

Днями відбулася творча зустріч з заслуженим артистом України, лауреатом премії ім. М. Аркаса, композитором, поетом, педагогом Олександром Сичовим: «Сонячний талант композитора, поета, педагога».

Центральною подією зустрічі була презентація нового диска пісень, народжених війною, – «Зорі надій». Нові пісні пролунали у виконанні Олександра Сичова. Важко передати словами ту силу вражень, яку отримали присутні на заході. Олександр доторкнувся до струн наших сердець, всі учасники заходу висловили вдячність композитору і співаку за його чудове мистецтво. Приємним сюрпризом була участь у музичній програмі солістки обласної філармонії Антоніни Хайдуковій, яскравим було її сольне виконання авторських пісень Олександра Сичова, а дует Антоніни і Олександра викликав у аудиторії справжню бурю позитивних емоцій.

Обласна наукова бібліотека дуже вдячна автору за цінний подарунок – диск з піснями «Зорі надій». До речі, бібліотека має колекцію дисків з піснями композитора, збірками поезії Олександра та нотними збірками його піснгь. Бібліотекарі підготували виставку дисків, збірок пісень та віршів Олександра Сичова «Твори, що дарують радість та натхнення».