Компанія, що хоче будувати житло на Сухому фонтані, піклується про власну репутацію

18:15

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

До «ВН» звернувся директор ТОВ «СОЛІД КОНСТРАКШН КОМПАНІ» Сергій Бартошук, який пише, що «на вашому ресурсі був розміщений матеріал, в якому в негативному контексті згадується компанія «СОЛІД КОНСТРАКШН КОМПАНІ». Він запропонував викласти читачам «ВН» позицію компанію, яка має намір побудувати у мікрорайоні Сухий фонтан два семиповерхових житлових будинки.

Далі — текст від цієї компанії, викладений в повному обсязі без будь-яких змін. Від себе додамо лише те, що цей текст не спростовує жодного конкретного факту чи процитованого документу, які містяться у згадуваній публікації «ВН» Що ж стосується громадських слухань, вони пройшли сьогодні і закінчилися тим, що мешканці мікрорайону НЕ НАДАЛИ компанії згоди на будівництво двох згадуваних «семиповерхівок».

 *      *      * 

Компанія «СОЛІД КОНСТРАКШН КОМПАНІ» хоча і була створена в минулому році, проте може пишатися своїми досягненнями у будівельній сфері міста Миколаєва. Адже мова йде не про компанію, якій менше року, а про колектив, який причетний до створення бренду «Н-Інвест». Саме під цим брендом в Миколаєві було добудовано і введено в експлуатацію довгобуди у мікрорайоні «Північний» та на вулиці Космонавтів. На даний момент компанія займається будівництвом будинку в районі перетину проспекту Центрального та вулиці генерала Карпенко. Будинку, інвесторів якого залишили без коштів, але з котлованом.

Завдяки нашим зусиллям сімї, які роками чекали на житло, за яке вони заплатили власні гроші, нарешті отримали квартири. Дехто ці квартири чекав більше 10 років. Як мінімум ці факти вже говорять самі за себе. Ми – компанія, яка здійснює мрії ошуканих містян. А не навпаки.

Нам прикро, що матеріал газети «Вечірній Миколаїв», який став першоджерелом для подальших репостів у місцевих ЗМІ, написаний однобоко, ставить під сумнів репутацію компанії та в цілому викликає у читача негативне враження. Прикро, що газета, яка є однією з найстаріших в Миколаєві, навіть не звернулася за коментарем. Хотілося б вірити, що на те є поважні причини.

Тепер стосовно запланованого будівництва «высотных «халабуд» и «вырубки многолетних деревьев», про які йде мова в матеріалі. У читача може скластися враження, що є певна ділянка з багатьма деревами, які злі забудовники просто спиляють і побудують замість парку будинок. Насправді ж мова йде про пустир з декількома одинокими деревами та купою сміття. Можемо припустити, що сміття туди не впало з неба, а звалище там влаштували не забудовники. А єдине, що там можна вирубати, це бурян, який кожного літа там себе якнайкраще почуває. Що стосується декількох одиноких дерев, то після завершення будівництва та благоустрою території вони будуть компенсовані в декілька кратному розмірі.

Враховуючи досвід попередніх будівництв, які нам довелося доводити після горе-забудовників до логічного завершення, ми не починаємо будь-яких робіт без належної документації.

На даний момент у компанії «СОЛІД КОНСТРАКШН КОМПАНІ» э право забудови вище згаданої земельної ділянки (кадастровий номер 4810136300:01:002:0019). Цільове призначення ділянки – 02.10 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури.

27 вересня 2021 року управлінню державного архітектурно-будівельного контролю Миколаївської міської ради надано повідомлення про початок виконання підготовчих робіт. А 28 грудня Департамент архітектури та містобудування Миколаївської міської ради надав містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва.

Враховуючи, що законодавством передбачено проведення громадських слухань, вони відбудуться 22 лютого у БК «Будівельників». Ми готові розглянути та почути побажання та зауваження місцевих мешканців. Проте важливо, аби мешканці, які виступають проти, почули і нашу позицію. Адже у нас є обґрунтовані підозри, що зараз громадською думкою намагаються маніпулювати, в том числі представники депутатського корпусу, як обласної ради, так і міської. І ратують вони, як нам здається, не за інтереси місцевих жителів, а за «чудовий вид на річку» з вікон їхніх квартир, якого їх лишать наші сучасні будинки.

Хочемо наголосити, що наша компанія дотримується вимог законодавства. І мова йде як про документальну сторону будівництва, так і про якість наших обєктів. Нажаль, поки ми намагаємося розвивати Миколаїв і інвестувати в нього, створювати сучасне комфортабельне житло, окремі представники місцевої влади, у погоні за власними меркантильними інтересами роблять все для того, щоб ми ще раз подумали. Подумали, чи варто продовжувати інвестувати в Миколаїв. Мабуть, їх влаштовує, що більшість будинків у місті були побудовані ще в минулому столітті і гарантійний строк їх експлуатації як не добіг, то вже майже закінчився. Мабуть, їх влаштовує, що молодь полишає місто і в пошуках кращих умов для життя їде геть. Мабуть, їх багато що влаштовує. Але це не влаштовує нас. Тому ми будемо відстоювати своє чесне ім’я. І якщо знадобиться, то в судовому порядку.