Сімейна ялинка миколаївців

18:36

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Каштановий сквер, ялинка незламності, елка
“Знаєте, коли в хаті ставлять величеньку ялинку і дітки її прикрашають спочатку самостійно, то вона завішана дуже густо по низу. От про що я подумала, коли сьогодні підійшла до нашої дивної ялинки. І є в цьому щось таке трушне, родинне і зворушливе. От маленькі ми. Всі разом. Хто як вміє. Але з великою радістю, глибокими надіями і сильною вірою. Навішали всюди, куди дотягнулися і там де змогли”, – про це написала на своїй сторінці в Фейсбуці миколаївський художник Світлана Чебанова.
І далі:
“У людини, у людства є свій рівень взаємодії зі світом, і своя міра відповідальності в цьому житті. Так, знову запахло містикою на цій сторінці. Вдивіться в цей символізм. Свій рівень ми закрили так щільно, на такій творчій хвилі, таким різноманіттям, такою любов’ю, таким очікуванням дива, і так пліч-о-пліч, що це просто неможна проігнорувати. І це саме те, що від кожного з нас треба в цілому – закривати свій рівень відповідальності любов’ю до всього живого, знанням своєї справи, розумінням тих, хто поруч, творчою активною щирою дією. І от зараз почуйте мене. Всі інші рівні збалансуються відносно нашого, там уважно і по-батьківськи спостерігають за нашими з вами кроками. Бо бач, нам подарована свобода вибирати. Вірю, що ви почули.
Що ж, будьмо як діти. Зі святом, вільні робити вибір, люди. Вчимося. Любімо. Захищаймо. Творімо. Дбаймо. Борімося. Сподіваймося. Діймо. Еволюціонуймо. Разом!
Дорогий святий Миколай, спасибі тобі за опіку і захист. Ми принесли цьогоріч, кожен хто що мав. Проси Бога за нас. Нехай би Він примножив наш щирий і відчайдушний вклад в Україну і Перемогу божественно і всесильно, і дав нам і дітям нашим мир.
Не опускаймо рук, рідненькі”💛💙