Колектив Миколаївського аграрного університету – в пам’ять про Михайла Димитрова

15:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Таких людей не обирають,

Вони самі приходять у життя.

Це люди данні нам від Бога,

Від них залежить майбуття!

Однією із найважливіших і найдавніших професій у світі є професія – Людина. Людина із великим серцем, безмежною відкритою душею, яка завжди готова надати допомогу, порадити, заспокоїти, переконати, впевнити. Тому, невипадково, Михайло Федорович Димитров – справжня Людина, Людина з безмежним серцем.

Як часто забуваємо про прості радощі життя і занурюємося в суєту повсякденності? Як часто вважаємо себе нещасними, забуваючи, що нам належить головне щастя і безцінний дар життя? Саме ці риторичні запитання ставив Михайло Федорович. І це змушує тебе подивитися на життя іншими очима, полюбити його і радіти кожному дню свого неперевершеного буття.

Він був надзвичайною Людиною, яка завжди допомагала іншим, часто забуваючи про особисте і навіть звичайну втому. Чи кожен здатен так любити людину до самозреченості? Тому його шанують, люблять і щиро захоплюються.

Михайло Федорович Димитров – надзвичайна особистість, що як магніт притягувала до себе людей. Усі, хто потрапляє в коло його тяжіння, будуть обертатися в ньому одвічно.

Неперевершений фахівець, талановитий діяч, приваблива і надзвичайна особистість, завдяки таким людям, як Михайло Федорович, світ стає добрішим і мудрішим.

Михайло Федорович Димитров − це глиба людського духу, національної гідності та людяності і він зробив багато для кожного з нас.

Михайло Федорович, Ви назавжди залишитеся у нашій пам’яті та серцях як світла, добра та порядна Людина.

З глибоким сумом, печаллю та скорботою колектив Миколаївського національного аграрного університету