Колаборанти залишають окуповані території Луганщини

10:11

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Луганск, Донецк, ДНР, ЛНР, оккупированные территории, ОРДЛО, коронавирус в ДНР

Поки рашисти тактично передислоковуються через контрнаступи ЗСУ, посіпаки росіян спішно евакуюються до рф або вглиб окупованих територій. Найбільша активність спостерігається на Луганщині та в Криму. Зі Старобільська почали евакуйовувати колаборантів до Луганська. Представники окупаційної влади Нової Каховки теж вивозять свої сім’ї на тимчасово окуповану територію АР Крим. За наявною інформацією, 7 жовтня, колона з 12 мікроавтобусів вибула до міста Севастополь.

Таку інформацію сьогодні, 9 жовтня, повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

Спільнота InformNapalm із посиланням на інсайдерів з окупованих територій Луганщини, які з 2014 року перебувають у тилових прикордонних районах, повідомила про значне збільшення потоку колаборантів, що тікають у рф. Здебільшого це колаборанти низової ланки, які займали дрібні адміністративні посади.

«Раз колаборанти тікають навіть з тилових районів, значить вже не вірять в міць армії рф, а вірять у ЗСУ», — йдеться в повідомленні.

Ще посеред цього тижня «чиновники» «лнр» заявили, що росія евакуює соціальні та медичні установи з населених пунктів Кремінна та Сватове. Тікають і прихильники «руського міру».

«Орки розповідають місцевим, що ЗСУ близько, і коли вони заходять — то вирізають все місцеве населення. Так от завдяки таким байкам, усі колаборанти накивали п‘ятами», — пишуть у соціальних мережах.