Кохання перемагає все!

23:25

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

 У центрі надання допомоги населенню  відбувся концерт заслуженого артиста України Олександра Сичова.

Його запросив старий друг – директор центру Євген Воробйов, щоб порадувати пенсіонерів, які пережили у своєму рідному місті всі жахи війни, але твердо вирішили розділити його долю.
У своєму вступному слові Євген Олександрович запропонував присутнім на хвилину замовкнути, заплющити очі і подумати про свою найпотаємнішу мрію – мир, відродження улюбленого міста і щастя наших найдорожчих і близьких людей.
І на обличчях змучених людей почали з’являтися посмішки, а в очах загорілися промінчики надії.
І зазвучали чудові пісні, написані на вірші українських поетів про  сім’ю, любов до матері, дружину та любов до нашого прекрасного та непохитного міста. З особливим трепетом присутні зустрічали пісні на вірші Євгена Воробйова, Олександра Сичова, Леоніда Ржепецького, Таїс Лещинської.

А королева музичних інструментів – скрипка в руках маестро – зачіпала найпотаємніші струни наших душ. У заключній частині концерту пролунала пісня з репертуару Марії Яремчук, і ті, хто сидів у залі, із задоволенням підспівували. Розходилися помолоділі, з палаючими очима та прямими спинами, з надією на перемогу та щасливе життя.

Тетяна Макаронова.

Фото автора.