Книга нашого земляка Олександра Терещенка “Життя після 16:30. Сім років потому” за версією ВВС визнана одним з кращих видань 2022 ріку

11:51

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Книга нашого земляка Олександра Терещенка “Життя після 16:30. Сім років потому” за версією ВВС визнана одним з кращих видань за цей складний 2022 рік. До Довгого списку в номінації Книга року ВВС- 2022 увійшло 14 видань.

Книга року BBC (англ. BBC Book of the Year) – це літературна нагорода українськомовним літературним творам, яка щорічно присуджується редакцією BBC News українською за найкращу українськомовну книгу, видану минулого року. Вперше премію «Книга року BBC» було вручено 2005 року, і вона швидко стала однією з найпрестижніших літературних нагород в Україні.

Редакція BBC News українською формує Довгий список номінантів, з-поміж яких експертне журі обирає переможців.

Вітаємо Олександра!

А ще хочемо додати, що в минулому році був знятий документальний фільм “ЖИТТЯ ПІСЛЯ 16:30/Life After 4:30p.m.” за підтримки Українського культурного фонду.

“Зараз йде робота над польськими субтитрами для цього фільму.

Також є плани знімати повнометражний художній фільм після нашої Перемоги!” – про це повідомив мовний омбутсмен Тарас Кремінь на сторінці Фейсбуку “Письменники Миколаївщини”.

Олександр Терещенко – колишній військовослужбовець Збройних сил України (79 оамбр), захисник Донецького аеропорту, Народний Герой України. У березні 2019 — квітні 2021 року — заступник Міністра у справах ветеранів України.