“Клік-клік” – і ви записані до лікаря: у Миколаєві запрацював новий безкоштовний застосунок для пацієнтів

20:30

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Пацієнти дитячої міської №2, міських лікарень №1, №3, № 4, №, 5, пологового будинку №3, ЦПМСД №5, №7, міської лікарні швидкої допомоги, обласної лікарні, а також обласної офтальмологічної лікарні можуть записатися до лікаря самостійно онлайн та отримати доступ до електронної медичної карти через новий мобільний застосунок – Health24. За необхідності пацієнт може самостійно скасувати свій запис на прийом.

Мобільний застосунок є безоплатним для пацієнтів та медичних закладів, які працюють з медичною інформаційною системою Health24. Щоб скористатися ним, необхідно у своєму смартфоні завантажити або оновити застосунок Health24 в App Store або Google Play.

Електронна медична карта

У мобільному застосунку Health24 пацієнт може переглянути історію хвороби, інформацію про прийоми у лікаря, електронні направлення, рецепти на ліки, історію хвороби, аналізи, вакцинації.

У медичній карті відображатимуться дані, які лікарі вносили до Health24. Також у своєму електронному кабінеті можна переглянути декларацію зі своїм сімейним лікарем, якщо лікар працює з Health24.

Також у мобільному застосунку є змога додати та переглядати карту дитини або іншого члена родини. Для отримання доступу до карти дорослого необхідно отримати згоду шляхом внесення коду із смс.

Важлива умова для відображення медичних даних – це наявність мобільного номеру телефону пацієнта в базі медичного закладу та виконання міграції епізодів лікування лікарем з електронної системи охорони здоров’я.

Відгуки про заклад та лікарів

Пацієнти можуть поділитися враженнями про лікаря та медичний заклад та ознайомитися з відгуками інших пацієнтів. Відгук буде опубліковано у разі дотримання правил модерації.

Куди пацієнти можуть звернутися за допомогою?

Із питаннями щодо запису до лікаря пацієнти можуть звернутися до реєстратури медичного закладу або зателефонувати на гарячу лінію Health24 0 800 756 856 (безкоштовно з усіх мобільних операторів).