Кіт Степан з Харкова став амбасадором проєкту МКІП “Збережіть українську культуру”

8:45

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Кіт Степан

Знаменитий український кіт Степан з Харкова, який має понад 1,3 мільйона підписників в Instagram, став амбасадором проєкту “Збережіть українську культуру”. Він спрамований на відновлення українських пам’яток культури, що були зруйновані російськими окупантами з початку повномасштабної війни.

Про це у понеділок, 7 листопада, повідомили на Facebook-сторінці Міністерства культури та інформаційної політики. У відомстві зазначили, що блогер-мільйонник став вже третьою зіркою в проєкті.

 
 

“Харківський кіт Степан, який має в Instagram 1,3 млн підписників став амбасадором проєкту від МКІП – “Збережіть українську культуру“. Це вже третя зірка, яка долучилася до проєкту, спрямованого на відновлення зруйнованих росіянами українських пам’яток культури”, – йдеться у повідомленні.

 

Проєкт “Збережіть українську культуру”, був презентований наприкінці серпня. На сайті проєкту зазначено, що від агресії Росії вже постраждало понад 400 українських об’єктів та пам’яток культури та архітектури. Ще більше – знаходяться під щоденною загрозою бомбардувань з бокуокупантів.

Таким чином держава-агресор намагається стерти українську культуру та розмити поняття української ідентичності задля виправдання незліченних військових злочинів, актів агресії, порушення прав людини та міжнародного права, які РФ чинить на українській землі.

Амбасадорами проєкту вже стали український гурт, переможець Євробачення-2022 Kalush Orchestra та український реп-виконавець Володимир Самолюк (Skofka).

Як повідомляв OBOZREVATEL, кіт Степан, якого в мережі знають завдяки кумедним фотографіям його незворушної мордочки з келихом вина, повернувся в Україну з Європи, де він ховався від щоденних обстрілів міста окупантами. Пухнастий блогер зі своєю господинею зупинився у Львові.