“Казку” знову ремонтують

12:18

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

3 червня на території Дитячого містечка «Казка» було проведено робочу нараду щодо вирішення питання усунення недоліків, що з’явилися на об’єктах «Корабель» та «Каскадний басейн».

Як повідомляється на сторінці дитячого містечка “Казка” у фейсбуці, деякі об’єки містечка знов потребують ремонту. Зокрема, “Корабель” та “Каскадний басейн”. Вже на початку 2024 року стало відомо, що в чаші басейну з’явилися тріщини.

Попри те, що у 2017 році було розпочато ремонт корабля та чаші басейну, – у 2018-му локація залишилась без фінансування, через що будівництво затяглося до 2021 року .

У ході наради було розглянуто кілька варіантів усунення недоліків і, як наслідок, узгоджено технічні шляхи вирішення питання. Найближчим часом вже розпочнуться роботи на першому об’єкті «Каскадний басейн», після закінчення яких роботи одразу продовжаться на об’єкті «Корабель». Усі роботи буде проводити підрядна організація ТОВ «Антарес-БУД» (саме вона і робила ремонт у довоєнний час), до того ж –  проводитиме власним коштом, у рамках гарантійних термінів, передбачених раніше укладеними договорами на проведення капітальних ремонтів вищезазначених об’єктів.

За весь період будівельних робіт на ремонт корабля було витрачено близько 4 мільйонів гривень. Однак для завершення ремонту об’єкта знадобилося виділити додаткові 2 мільйони 700 тисяч гривень.