Казкова родина відзначила іменини

18:08

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

25 травня Дитяче містечко «Казка» відзначило свій 42-й День народження. На свято завітала газета «Вечірній Миколаїв», де в першому цьогорічному друкованому номері опублікована стаття нашої журналістки Олени Кураси «Хай завжди буде «Казка»! І саме цей перший номер ми вирішили подарувати дорослим та маленьким відвідувачам дитячого містечка, яке давно стало «місцем тяжіння» миколаївців.

Історія «Казки» стартувала 19 травня 1982 року. І ця дата стала днем народження затишного острівка щоденного звичайного дива, доброго та безтурботного, як саме дитинство, посеред серйозного світу дорослих.

У тінистих алеях парку малеча залюбки пірнула у світ цікавинок, запропонованих локацією «Веселі іменини казкової родини» від ЦМБ для дітей ім. Ш.Кобера і В.Хоменка. На «Книжковій альтанці» розгорнулась виставка книг «Казкова посмішка дитинства». «Ігровий майданчик» запросив на розважальні інтерактиви й театралізовану ігрову програму «Казкова феєрія». На локації «Хенд-мейд майстерка» хлопчики та дівчатка разом із батьками дружно створювали вітальні листівки до Дня народження «Казки», виготовляли сувеніри та поробки. Студія аквагриму «Намалюй настрій» дивувала незвичними образами з фейс-арту.

Чимало незабутніх вражень гості свята отримали під час концертно-ігрової програми «Казка» зустрічає друзів», веселі мелодії якої гучно розносилися далеко за межами Дерев’яної фортеці. Талановиті вихованці творчих колективів Обласного палацу культури презентували присутнім кращі свої номери.

Сяючі дитячі очі, веселі голоси, драйвові інтерактивні ігри, смачні солодкі подарунки, неймовірна атмосфера свята – містечко «Казка», попри всі негаразди воєнного часу, знову подарувало юним миколаївцям безліч позитивних емоцій. Організувало свято управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради. І самі співробітники управління та його начальник Юрій Любаров ретельно вивчали стан підготовки до свята та цікавилися різними локаціями. Свято, безумовно, вдалося! Бо готувалися з натхненням, творчістю, любов’ю.

А колектив міської газети «Вечірній Миколаїв» додав подарунків від себе. Ми презентували перший у 2024 році друкований номер газети, чому містяни були щиро раді. «Дякую, дякую, дякую… Нехай у вас все вийде… Навіть не гадали, що паперові видання ще виходять… Багато років не тримав в руках друковану газету… Невже ви нас будете радувати? Нехай щастить доброму починанню», – лише короткий перелік відгуків на наші з Наталією Христовою пропозиції взяти в руки газету, згадати про друковане слово. А одна гарна пані просто надзвичайно приємно здивувала. Взявши номер та зрозумівши, що його розповсюджує головна редакторка, підійшла, аби взяти автограф. «Ви ж розумієте, це історична газета! Прошу підписати його особисто», – пояснила вона. Що сказати. До сліз. Вперше в житті давала автограф.

З Днем народження, «Казко»! Колектив редакції переконаний, що дуже скоро в нас точно буде казкове життя. В усіх гарних смислах цих слів. Головне – аби наші діти та онуки нарешті почали жити в мирній квітучій заможній країні. Та завжди зберігали в пам’яті свою миколаївську «Казку».

Від редакції: Придбати друкований номер «Вечорки» можна щотижня по середам, з 14-00 до 19-00, в кіоску на зупинці по проспекту Центральному між Соборною та Маріупольською в напрямку Центрального ринку.

Олена Івашко.

Фото автора.