Кава та шоколад: смак мистецтва

23:18

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Гармонійне поєднання кави і шоколаду здатне подарувати не тільки насолоду, а й покращити настрій. Це два смачних продукти, які залюбки використовують в ароматерапії.


27 квітня у Центральній бібліотеці ім.М.Л. Кропивницького  відбувся захоплюючий майстер-клас з аромаграфіки “Смак мистецтва” при підтримці дружнього до жінок та дівчат простору “Вільна” .

Культурно -мистецька асоціація “Арт-спокуса” запросила для проведення незвичайного заняття художницю Наталі Мазур-Степанюк.


Аби створити сприятливу атмосферу для творчості, учасницям запропонували філіжанку смачної кави. Затишна арт-локація наповнилася ароматами ванілі та карамелі, які випромінювали спеціальні свічки.

Надихнувшись загальною атмосферою, панянки перейшли до практики. Завданням на сьогодні – було створення “смачного” малюнку за допомогою пензля і шоколадно-кавових фарб.

Спочатку пані Наталя розповіла про основні прийоми роботи з “незвичайними” фарбами та навчила різним технікам малюнку. Далі почався нестримний політ фантазії і ніяких творчих обмежень!


“Використовуючи підготовлену спеціальну кавову і шоколадну суміші, панянки поринули у світ “смачного мистецтва”. Малювали пензлем, створювали об’єм ложкою, навіть, продряпували окремі елементи бамбуковими паличками. Так на білому тлі паперу з’являлися монохромні пейзажі та ароматні квіти. Саме ароматні!”, – розповіла керівниця “Арт-спокуси” Валентина Кривцова.

Кожна учасниця була задоволена творчим процесом та результатом своєї роботи. Аромаграфіка не залишила байдужими навіть найвибагливіших!


Виявилося, що своє життя можна розфарбувати не тільки у різні кольори, а й у різноманітні аромати.