“КАРАВАН ЖИТТЯ: ХЕРСОНЩИНА – 4”

8:37

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

“Сталеві Мурахи” організували черговий карван життя до жителів деокупованих сільських громад Херсонщини, що дотепер перебувають під щоденними обстрілами ворогів.
“Ми доставили біля трьох тонн цінних вантажів людям, що живуть майже без ресурсів: більше 1000 ковдр, півмашини підгузок для людей похилого віку, 3200 рулонів туалетного паперу, що є майже валютою у українців, які поважають вимоги гігієни, а також газові балони, горілки, теплий одяг та багато іншого. Ми намагалися використати кожний кубічний сантиметр простору у вантажівках з користю та забрали з собою навіть купу палет.
А ви знали, що це – вельми ціний ресурс серед війскових у степах? Хлопці одного с укріппунктів радісно допомагали розвантажити палети, бо саме вони край потрібні у нових бліндажах.
Цей караван відбувся завдяки системній підтримці підприємства ПАЕК та Юрію Кормишкіну, що допомогають рятувати жителів Півдня. Та й військовий адміністратор Нової Каховки Валерій Брусенський – один з небагатьох представників влади, що, не вагаючись, їде кожного разу до людей під обстріли.
“Мурахам” дуже щастить на сміливих людей та справжніх патріотів.
“Мурахи” знов та знов звертаються до бізнесу з проханням про системну допомогу. Системна підтримка дозволить нам ввести планування та допомогти ще більшої кількості людей, які щоденно живуть в умовах війни, та підтримати бійців ЗСУ в самих гарячих точках фронтів цієї страшної війни.
Ми дякуємо всім нашим донорам та всім людям, хто перераховує кошти на наші рахунки, бо лише це дозволяє “мурахам” продовжувати тягнути, тягнути та тягнути засоби рятування людей – тих, хто потерпає найбільше.
Сила “мурах” в єдності!”.
Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці миколаївець Олександр Ухмановський, голова миколаївського осередку “Сталевих мурах”.
“Сталеві мурахи” – це мережа неформальних об’єднань українців з різних регіонів, що спрямували свої зусилля на досягнення єдиної мети – перемоги у війні з окупантами. Це миколаївці, львів’яни, тернопольці, херсонці, одесити, черкащане, харків’яни та інші.
“Ми всі – українці! Зараз ми працюємо над подоланням гуманітарної катастрофи, що нависла над Україною, та боротьбою з агресором”, – говорять про себе “мурахи”.