К 30-летию «Вечернего Николаева». Артем Ващиленко

14:12

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

Артем Ващиленко

Команда Миколаївського Регіонального Центру Підтримки Бізнесу вітає газету «Вечірній Миколаїв» з 30-річчям від дня заснування видання та висловлює подяку колективу за вагомий внесок в інформаційну підтримку підприємців.

Ми впевнені, працюючи з Вами, ми створюємо міцну основу для успішного розвитку бізнесу Миколаївщини.

Газета «Вечірній Миколаїв» вже давно стала одним із ключових каналів соціальної комунікації. Видання є частиною інформаційної інфраструктури підтримки бізнесу, що забезпечує потреби підприємців в якісній та достовірній інформації, пропагує принципи ринкової економіки та чесної конкуренції, поширює законодавчу та нормативну інформацію, створює позитивний імідж регіонального бізнесу.

Забезпечення інформаційних потреб підприємств та формування єдиного інформаційного поля є надзвичайно важливим для підтримки бізнесу в сучасних умовах ведення підприємницької діяльності та функціонування економіки.

Окремо хочемо відмітити забезпечення своєї аудиторії інформацією різної тематичної направленості, зваженою аналітикою та особливий ракурс розгляду подій, проблем та новин в сфері підприємництва. Тематична палітра контенту газети виходить далеко за межі фінансово-економічної, підприємницької та господарської проблематики й торкається іншої важливої інформації, що здатна, впливаючи на цільову аудиторію, сприяти її успішній бізнес-діяльності.

Вже не перший рік видання інформує підприємців про важливі події в сфері підпримки підприємництва та можливості для підприємців регіону. Переконані, що працюючи з Вами, ми створюємо міцну основу для успішного розвитку бізнесу Миколаївщини.

Бажаємо Вам успіхів у щоденній діяльності, нових амбітних проектів, стабільності, розвитку та визнання.

З вдячністю, Ващиленко Артем та вся команда Миколаївського Регіонального Центру Підтримки Бізнесу