01.03.2024 07:39

Іспанія готує практичну допомогу для України – Кулеба

22:15

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Кулеба, новости, Испания, санкции, помощь, РФ, война, Украина, ОРДЛО, Кулеба, новини, Іспанія, санкції, допомога, РФ, війна, Україна, ОРДЛО,

В Іспанії заявили, що підтримують санкції ЄС проти Росії і готують додаткову практичну допомогу для України. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає «Слово і Діло».

Він розповів, що обговорив із міністром закордонних справ, ЄС та співробітництва Іспанії Хосе Мануелем Альбаресом санкції проти Російської Федерації.

 – Провів розмову з іспанським колегою Хосе Мануелем Альбаресом. Він запевнив, що Іспанія підтримує санкції ЄС проти РФ і готує додаткову практичну допомогу для України, – зазначає глава МЗС.

Нагадаємо, Євросоюз схвалив перший пакет санкцій проти Росії за визнання «ЛДНР» – до нього потрапили 351 член Держдуми РФ. До списку санкцій потрапили російські фізичні та юридичні особи, включаючи політиків, оборонний сектор, а також банки та організації, що фінансують операції Росії на Донбасі.

Велика Британія запроваджує санкції проти п’яти російських банків та трьох осіб.Йдеться про наближених до Путіна бізнесменів Тимченка та братів Ротенбергів.