Ірина Гудим: “Ця співпраця перевірена часом, і я дуже нею пишаюсь!”

20:45

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Сьогодні, в День журналіста, наша газета отримала привітання від знаного миколаївського видавця Ірини Гудим. Ми дуже вдячні ій за підтримку, за добрі слова на нашу адресу. Дякуємо за дружбу, яка налічує вже багато років. 
“Газета “Вечерний Николаев” і сьогодні є цікавим і чесним співрозмовником, мудрим порадником. ВН – не лише засіб інформування спільноти, але й справжній літописець його історії. Розповідаючи яскраву історію нашого краю і його мешканців, газета професійно та ефективно інформувала своїх читачів з широкого кола питань, що мають актуальне значення для суспільства.
Друковане слово нині, як і раніше, не втратило своєї актуальності та є надійним джерелом інформаційного простору. Газета була та залишається близькою нашим краянам.
Змінювалися обсяги, поліграфічне наповнення, тематика і проблематика публікацій. Але незмінне одне: ВН завжди була і залишається близькою читачеві, їй довіряють, її читають, вона розповідає про головні події, про людей, які прославляють наше місто й область, про важливі віхи історичного шляху.
З перших кроків становлення незалежності України найбільш вагомим та тиражованим у медійному просторі було слово нашої міської газети.
Ваш редакційний колектив у буремному 1990-му чітко, привселюдно задекларував свою готовність стати не лише виразником надій та прагнень жителів Миколаєва, а й бути їх Голосом.
Саме наша газета однією з перших в області перейшла на комп’ютерний набір і верстку, офсетний друк, здобула статус кращої газети. Редакція та читачі стали однією великою родиною. Адже кожен з вас зробив свій внесок у становлення газети та її розвиток.
У кожному регіоні та місті особливу роль відіграють місцеві засоби масової інформації, їм довіряють, до їх думки прислухаються. Читачі на сторінках видань хочуть мати можливість оперативно отримувати якісну і перевірену інформацію.
У вас є своє, характерне і дуже привабливе обличчя, є свій твердий і ясний почерк, своєрідний характер. Колективу редакції вдалося зробити газету цікавою, завоювати суспільне визнання.
Сьогодні “Вечірній Миколаїв” переживає своєрідний початок нового відліку часу: газета втратила обладнання, меблі та документи, які зберігались у приміщенні видання в будівлі Миколаївської міської ради, виламані двері кабінетів, винесені сейфи та частина меблів, оргтехніка та документація розкидані по підлозі та частково зникли. Пояснення цьому – будівлю поспіхом готували до оборони. Картину завершили ворожі обстріли: вибито вікна.
Війна принесла дуже важку кризу, яку “Вечерний  Николаев” не знав за всі 32 роки існування. Колектив у найбільш вразливому положенні. Інші ЗМІ також втратили рекламодавців, але хоча б зберегли редакційне майно.
Газета і для мене особисто не є чужою, з перших років її існування засвідчую виданню свою повагу та підтримку. Ця співпраця перевірена часом, і я дуже нею пишаюсь! Бажаю подолання викликів долі, відстоювання інтересів краян, правди та української справи.
Будьте і надалі живильним джерелом розвитку національної духовності, формування державного мислення, громадянського патріотизму. Бажаємо колективу нашої газети вижити та й надалі високо тримати планку журналістського таланту!
Розширення читацької аудиторії, кола друзів, щастя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проєктів та наполегливості в досягненні нових висот, прихильного та вдячного читача.
А ще зичу кожному з вас міцного здоров’я, творчої наснаги й нових звершень!”.