Інгул став нашим Йорданом (ФОТО)

14:30

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Крещение, 19 января, Ингул (с) Фото - А. Сайковский, Вечерний Николаев

19 січня православні східного обряду відзначають Хрещення Господнє.
Це свято було започатковане на честь Хрещення Ісуса Христа у річці Йордан. Відповідно до Євангелія, Іоанн Хреститель, закликаючи народ до покаяння, хрестив людей у ​​водах Йордану. Незважаючи на те, що Ісус, будучи безгрішний спочатку, не мав цього потреби, але по смиренню своєму прийняв Хрещення водою, освятивши при цьому водне єство. Коли Спаситель вийшов із води, над ним розкрилися небеса і почувся голос Бога Отця, який назвав Ісуса своїм сином, після чого на нього зійшов Святий Дух у образі голуба.
У православних храмах на Водохреща відбувається святкова Літургія, яка закінчується великим освяченням води.
У Миколаєві традиційно відбулося богослужіння на Нижній набережній та освячення хрещенської купелі – нею стала річка Інгул. Святкову літургію освячував митрополит Миколаївський та Очаківський Питирим. Ті ж, хто не встиг освятити воду на набережній, могли зробити це біля храмів.
Раніше повідомлялося, що у Миколаєві визначили офіційні місця для купання на Водохреще-2022.

Фото – Олександр Сайковський

Крещение, 19 января, Ингул (с) Фото - А. Сайковский, Вечерний Николаев Крещение, 19 января, Ингул (с) Фото - А. Сайковский, Вечерний Николаев Крещение, 19 января, Ингул (с) Фото - А. Сайковский, Вечерний Николаев Крещение, 19 января, Ингул (с) Фото - А. Сайковский, Вечерний Николаев