Індія показала перші знімки Місяця після посадки апарата Чандраян-3

10:43

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

З’явилися перші знімки з індійської місії Чандраян-3, зроблені після історичного приземлення зонда на Місяць. Про це повідомляє Space.

Перша серія складається з чотирьох зображень, які були зроблені посадковим модулем під час зближення з Місяцем перед приземленням, а також знімка, який показує місце посадки, включаючи частину посадочної ноги космічного апарату та її тінь.

Коли місяцехід почне досліджувати супутник Землі, ймовірно, з’явиться ще багато захопливих зображень. Однак і місяцехід, і спусковий апарат навряд чи працюватимуть більше двох тижнів, оскільки ISRO не очікує, що батареї апаратів витримають.

Варто зауважити, що ця посадка зробила Індію  четвертою країною в історії, яка успішно висадила космічний апарат на поверхню Місяця, після Сполучених Штатів, колишнього Радянського Союзу та Китаю. Чандраян-3 також став першим в історії космічним апаратом, який здійснив посадку поблизу південного полюса Місяця – області, яка наразі привертає увагу науковців та космічних агентств з усього світу.