Ігри 2023 року, на які варто чекати

10:08

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Ігрова індустрія швидко рухається вперед, демонструючи все більш захоплюючі проєкти. Вже скоро можна підбивати підсумки 2022 року, який дав геймерам такі хіти, як Elden Ring або God of War: Ragnarök. Але чого чекати в 2023-му і чи буде рік такий же яскравий?

Продовження відомих франшиз в наступному році

Зараз можна грати на різних платформах, неважливо, це ПК чи консоль. Це, так само як с онлайн іграми, які можуть без проблем працювати з ноутбука чи смартфона. Головне, знайти надійний сайт для розваг (наприклад, edigitalstu.org). Тому більшість сучасних геймерських проектів доступна на різних гаджетах, що приваблює більше гравців. На нових платформах останнього покоління з’являються ремейки. Так в наступному році чекають Resident Evil 4 Remake. А вже сьогодні доступний Assassin’s Creed: Rogue, який недавно став доступний на Playstation.

Але Ubisoft готує не тільки оновленні версії ігор. Так в першій половині 2023 року планується реліз Assassin’s Creed: Mirage. Сюжет гри розвивається в Багдаді IX століття. А головний герой – загадковий молодий незримий вбивця Басім ібн Ісхак, який тільки починає свій шлях в пошуках доленосних відповідей на свої питання. Ця частина описується розробниками, як «повернення до коріння», а також є наступницею останньої частини Assassin’s Creed: Valhalla. Тому фанатам франшизи точно є сенс дочекатися нової частини.

Продовженнями серій відзначилися і другі великі компанії. Гравців чекає 3 частина легендарної РПГ Baldur’s Gate. З нею можливо поринути в фентезійний світ ельфів, гномів, бардів та чаклунів. Реліз проекту неодноразово відкладався, проте розробники обіцяють показати повну гру вже в наступному році.

Ще один великий проект — Diablo IV. Гра вийде в першій половині 2023 року. Захоплива РПГ буде підтримуватися не один рік, як заявляють представники Blizzard, що приготовали достатньо контенту. Його зможуть оцінити і постійні фанати серії, і новачки.

Нові проекти, які не прив’язані до франшиз

Якщо хочеться стати частиною чогось зовсім нового, то на вибір наступні ігри.

  • Forspoken;
  • The Day Before;
  • Starfield;
  • Hogwarts Legacy;
  • Pentiment.

І це далеко не весь список. Ігрова індустрія постійно пропонує щось нове, тому варто знати про останні новинки. Тоді точно не вийде пропустити цікавий проєкт, який стане провідником в новий фантастичний світ.