Ігор Кузьмін: «Глядачі зможуть насолоджуватися неперевершеними виставами в оновленому приміщенні»

15:38

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Ігор Кузьмін, Миколаїв, культура, театр, Велике будівництво, Игорь Кузьмин, Николаев, культура, театр, Большое строительство,

У Миколаївському академічному художньому російському драмтеатрі утеплили зовнішні стіни та горище. Окрім того, будівельники провели вогнезахисну обробку дерев’яних поверхонь горища. Замінили вікна та двері, замурували відкоси й змонтували фальцеву покрівлю. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє заступник голови ОДА Ігор Кузьмін.

 – Драмтеатр потрапив до об’єктів «Великої реставрації» минулого року, а вже цьогоріч проходить активна фаза ремонтно-реставраційних робіт. Загальна вартість – 39 мільйонів. Востаннє ремонтні роботи в театрі проводилися у 2014 році. Після реставрації глядачі зможуть насолоджуватися неперевершеними виставами в оновленому приміщенні – написав Ігор Кузьмін.

Комерційний директор Миколаївського академічного художнього російського драмтеатру Микола Ворона повідомив з цього приводу наступне: «Завдяки підтримці ОДА, та її голові Віталію Кіму, облради, та її голові Ганні Замазєєвої, наш театр реконструюється і оновлюється. Хочу особисто подякувати за розуміння та відповідальність заступнику голови ОДА Ігорю Кузьміну, котрий ретельно контролює хід робіт».