Художні витвори та макети відновлення будівель. У Миколаєві відкрилася виставка студентських робіт

23:34

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

В обласному краєзнавчому музеї 22 лютого відкрили виставку робіт студентів Миколаївського будівельного коледжу “Творчість сьогодення – запорука миру і майбутнього”. На виставці представлено 30 творів, виконаних протягом останніх десяти років.

Про це  Суспільному розповів директор коледжу Георгій Бондаренко.

Зі слів директора, 30 робіт — тільки невеличка частина доробку студентів та викладачів.

“Це і художні роботи, це і акварелі, і графіка та проєкти будинків і споруд, які ми пропонували надалі на відновлення Миколаєві. Наприклад, на вулиці Потьомкінській житловий будинок, в розробці якого брали участь наші студенти”, — говорить Георгій Бондаренко.

З літа 2022 року студент 4 курсу Михайло Гальченко працював над макетом відбудови адміністративного корпусу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Будівлю двічі обстрілювали ракетами.

“Дуже хотілось створити саме свою будівлю, щось нове, щось цікаве. Цей корпус має вміщувати  проходження потокових лекцій для всіх студентів університету взагалі, а також всю адміністрацію університету. На даху передбачено терасу літню, аби студенти у літній час могли відпочити від пар”, — розповідає Михайло Гальченко.

Макет кухні розробив викладач коледжу Сергій Пантелейчук разом із студентами. Над створенням працювали десять днів.

Виставка в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї триватиме до травня. Вхід вільний.