Ходжес: у Путіна істерика, росіяни не знають, чого чекати

10:39

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Бен Ходжес

У Росії зростає рівень невдоволення мешканців через війну в Україні. Багато хто не підтримує президента РФ Володимира Путіна, а військові відмовляються “служити Батьківщині”.

Про це повідомив генерал та екс-командувач Сухопутними військами США в Європі Бен Ходжес. Росіяни втрачають віру у майбутнє та впевненість у завтрашньому дні.

“Вони не знають, чого чекати, і не почуваються в силі. По-перше, більшість російських солдатів не хочуть воювати. По-друге, російські ЗМІ та військові блогери нарешті зіткнулися з правдою після того, як їм брехали протягом останнього. роки. Тепер вони бачать, що українські війська сильні, підготовлені та мають реальний військовий потенціал”, – заявив він.

Також фактором, що викликає невдоволення росіян, є постійна допомога Україні.

“Кадиров, Пригожин, Шойгу – всі вони ненавидять один одного, і ця ненависть просочується до генералів, полковників та інших людей під ними. Це означає, що російській обороні не вистачить згуртованості, якщо Україна продовжуватиме в цьому ж дусі”, – додав генерал .

За словами Бена Ходжеса, український Генеральний штаб проробив дуже хорошу роботу, відстежуючи російські логістичні вузли, штаби, ускладнюючи російським військам процес прийняття рішень у відповідь з маневрів.

“Чому я окремо говорив про істерику росіян – це означає, що вони не знають, не можуть спрогнозувати, як поводитимуться військові, і вони не розуміють стратегічного плану нашого командування”, – заявив він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Бен Ходжес заявив, що основна фаза контрнаступу Збройних сил України ще не розпочалася, але захисники рідної землі вже перебувають на шляху до вигнання окупантів зі своїх територій. У ході успішних боїв Росія буде змушена відступити, зокрема й із Криму.