Громадяни Шрі-Ланки опинились в полоні у рашистів на Харківщині

23:24

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Слідчому управлінню ГУ Нацполіції у Харківській області стало відомо про ще одну жахливу історію, як трапилась під час окупації Харківської області. Це розповіли іноземці, коли опинилися під захистом української поліції. Про це повідомив начальник ГУ Сергій Болвінов.

“Сім громадян Шрі-Ланки – жінка та 6 чоловіків – на початку повномасштабного вторгнення знаходились у Купянську. Вони злякались війни, та вирішили нікуди не виїжджати, а заховатись. У травні вони намагались пішки дійти до Харкова. Але на першому ж блокпосту армії рф їх затримали, зв’язали руки, надягли мішки на голову та відвезли до імпровізованої в’язниці у Вовчанську.
Там шрі-ланкійців тримали у нелюдських умовах, змушували працювати прибиральниками. Жінку тримали в карцері два місяці! Двом з них відривали нігті, одного били дверима по голові. Так як рашисти не спілкуються англійською, то іноземці так і не зрозуміли, що взагалі росіяни від них хотіли, і за що їх катували. Єдине, що вони зрозуміли – росіяни під час тортур казали “money”. Судячи з цього, “друга армія світу” вимагала з затриманих іноземців з Шрі-Ланки гроші.
Після деокупації Вовчанську іноземці знову вирішили піти до Харкова пішки – і по дорозі їх зустрів охоронець готелю, який прихистив та повідомив про це українській поліції.
Слідче управління наразі проводить слідчі дії, допитує їх в якості потерпілих, та встановлює усі деталі. Вже є зв’язок з посольством Шрі-Ланки, а усім іноземцям поліцією забезпечено безпеку та належні умови для проживання.
Такі жахи не можуть бути замовчані, кожен повинен знати про це. Вдячний журналістам, які сьогодні разом з нами відвідали іноземців, та розпитали їх про все”.