Гранд-фінал Євробачення відбудеться на арені Liverpool 13 травня, а півфінали пройдуть 9 та 11 травня 2023 року

12:29

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

67-й Пісенний конкурс “Євробачення” у травні прийматиме британське місто Ліверпуль. Гранд-фінал відбудеться на арені Liverpool 13 травня, а півфінали пройдуть 9 та 11 травня 2023 року.

Головним логотипом та слоганом цьогорічного шоу стало класичне багатошарове серце в синьому, жовтому, рожевому та фіолетовому кольорах.

Представниками України на цьогорічному конкурсі є гурт TVORCHI. Нещодавно вони презентували оновлену версію пісні “Heart of Steel”. У гранд-фіналі Євробачення-2023 TVORCHI виступатимуть під номером 19.

Також на сцену 67-го Пісенного конкурсу вийду українські зірки “Євробачення” — Kalush Orchestra, Go_A, Jamala, Тіна Кароль та Verka Serduchka.

Співачка Злата Оґнєвіч (Zlata Ognevich)  стала речницею України на цьогорічному конкурсі Євробачення.

Злата уже виконувала цю роль — у 2017 році, коли “Євробачення” проходило в Україні. А також була конкурсанткою на 58-му пісенному конкурсі, де посіла третє місце.

Оґнєвіч буде оголошувати бали національного журі у гранд-фіналі. Це важлива місія, тому що передбачає включення наживо.

“На жаль, через російське повномасштабне вторгнення цьогоріч ми не можемо прийняти Пісенний конкурс у себе вдома, але попри все — Україна буде наживо в гранд-фіналі шоу в особі нашої речниці. 13 травня в прямому ефірі з самого серця України Злата оголосить, кому саме наша країна віддала найвищий бал”, — зазначила голова української делегації Оксана Скибінська.

“Мені приємно, що на цьогорічному Євробаченні я буду оголошувати найвищі оцінки від журі. Я згадую радість нашої команди, коли у 2013 році оголошували мої бали. Це момент радості, тому я щаслива, що зможу комусь принести гарну звістку”, — додала Злата.