Готуємося до передплати!

12:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

 

Шановні читачі «Вечорки», сьогодні, 12 червня, ви отримаєте четвертий друкований номер нашої газети, який виходить в цьому році. Нагадуємо, ми виходили щотижня, починаючи з 22 травня. За цей час містяни дізналися про те, що газета взагалі виходить, що придбати її можна в пунктах розповсюдження преси та в нашому кіоску.

Комусь пощастило, і він отримав перший презентаційний номер в подарунок під час відвідування міських заходів. Чим більше представники нашої редакції спілкуються з миколаївцями, тим частіше вони чують запитання: «Чи можна буде передплатити «Вечірній Миколаїв», починаючи з 2-го півріччя 2024 року?» До останнього часу ми не могли дати однозначну відповідь на це питання, адже газета не пройшла обов’язкової перереєстрації в Національній раді з питань телебачення і радіомовлення. Хоча документи ми подали наприкінці березня цього року. Перереєстрація – одна з основних умов для оформлення передплати через «Укрпошту» та для того, аби брати участь в різноманітних конкурсах та грантах.

Наразі маємо обнадійливі новини. Днями питання нашої перереєстрації розглядатиме Національна рада, а «Укрпошта» готова йти нам на зустріч та вивчити всі документи для відкриття передплати. На жаль, процедури оформлення потребують часу, який необхідний редакції, аби увійти в передплатний період. Тож ми вирішили оголосити невелику перерву у виході.

Наступний номер плануємо випустити 3 липня.

Тож, миколаївці, залишайтеся друзями «Вечорки»! Оформлюйте передплату! Завжди сподіваємося на вашу підтримку!

Інформація редакції.