Господарський суд Миколаївської області: договір про провадження підприємницької діяльності у “Казці” – недійсний

16:27

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Рішенням господарського суду Миколаївської області задоволено позов прокурора на користь держави про визнання недійсним договору про провадження підприємницької діяльності на території бюджетної установи Миколаївської міської ради «Культурно-ігровий комплекс «Дитяче містечко «Казка». Про це повідомляє сайт Миколаївської обласної прокуратури.

Прокурором при обробці інформації, оприлюдненої у регіональних ЗМІ, встановлено, що за умовами спірного договору суб’єкту господарювання фактично передано у користування цілісний майновий комплекс містечка балансовою вартістю майже 18 млн. грн.

Водночас унаслідок того, що розпорядження комунальним майном здійснено всупереч вимогам чинного законодавства, без застосування передбачених законом процедур, розмір плати за його використання суттєво занижено, у зв’язку з чим бюджет міста щороку втрачав майже 3 млн. грн.

Таким чином, суд підтвердив необхідність чіткого та неухильного дотримання законності при передачі комунального майна у користування та захистив право городян на безкоштовний відпочинок.