Герої не вмирають. Світла пам’ять захиснику Максиму Чернегі

14:30

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

 ВОЗНЕСЕНСЬК У СКОРБОТІ: ВІД ТЯЖКИХ ПОРАНЕНЬ НА ВІЙНІ ЗАГИНУВ МАКСИМ ЧЕРНЕГА – повідомило видання “Вісті Вознесенщини”.
І знову гіркий смуток війни торкнувся колективів ТОВ «В-ЦЕНТР» та ТОВ «ВОЗКО». 15 червня 2024 року, після тяжкого поранення, отриманого при захисті територіальної цілісності та суверенітету нашої Держави на Донецькому напрямку, помер наш робітник ЧЕРНЕГА МАКСИМ ВАСИЛЬОВИЧ.
Максим народився 27 жовтня 1986 року в смт Казанка Миколаївської області. У 2004 році закінчив Казанківський професійний аграрний ліцей і пішов працювати. Вже працюючи, закінчив Новобузький коледж Миколаївського національного аграрного університету, отримав кваліфікацію «технік-механік».
Трудова діяльність Максима у місті Вознесенськ розпочалася у лютому 2014 року.
Він працював машиністом устаткування конвеєрних ліній в ТОВ «ЮПІТЕР», слюсарем з ремонту технологічного устаткування в ПП «ВІКТОРІЯ В», апаратником термообладнання пластмасових виробів, налагоджувальником машин і автоматизованих ліній для виробництва виробів із пластмас в ТОВ «ПІК ПК».
На ТОВ «В-ЦЕНТР» Максим ЧЕРНЕГА працював з 24 березня 2021 року слюсарем-ремонтником служби головного механіка, виконуючи обслуговування та ремонт технологічного обладнання виробництва дубленого напівфабрикату.
22 лютого 2023 року Максим був призваний на військову службу по мобілізації. Як і вимагає законодавство, за Максимом було збережене його робоче місце, на яке він, на жаль, вже ніколи не повернеться.
Незважаючи на досить нетривалий час роботи на ТОВ «В-ЦЕНТР» Максим встиг зарекомендувати себе світлою, доброзичливою Людиною, відповідальним, працьовитим, професійно грамотним та добросовісним робітником, який користувався повагою в колективі.
15 червня 2024 року Максима не стало. 2 травня 2024 року він був важко поранений при виконанні своїх службових обов’язків біля села Побєда під Мар`їнкою Донецької області. Первинну медичну допомогу Максим отримав у м. Дніпро, потім був евакуйований санітарною авіацією до м. Київ, де лікарі продовжили боротьбу за його життя, та на жаль врятувати Максима не вдалося.
Вічна пам’ять та Слава Українському Воїну — Захиснику Максиму ЧЕРНЕГІ, який воював і загинув за нашу рідну Україну, за мирне небо над нею, за кожного з нас!